Dzień Dziecka w oddziale przedszkolnym w Brzezinie.

  • Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze     i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.
  • W tym roku, w naszym przedszkolu w Brzezinie jego obchody rozpoczęliśmy  1 czerwca, a dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy zorganizować go zarówno w sali przedszkolnej jak i na placu przedszkolnym.
  • Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem i aktywnie brały udział w zabawach, konkurencjach sportowych, rozwiązywały zagadki, włączały się do śpiewania znanych piosenek, brały udział w zabawach ruchowo-muzycznych    z chustą animacyjną i piłką. Było malowanie twarzy, towarzyszące zabawom     w ogrodzie przedszkolnym. Towarzyszące temu okrzyki radości na pewno świadczyły o dobrej zabawie. Nauczyciel przygotował  dzieciom mały poczęstunek na osłodzenie tego jakże radosnego dnia.
  • Mam nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń i będzie miłym akcentem  obchodów tego tak ważnego w życiu każdego dziecka święta.

Anna Fedorowicz