Zabawa karnawałowa w Łukowicach Brzeskich

Dnia 31.01.2014 r. odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów naszej szkoły, zorganizowana przez wychowawców klasy 6  – panią Justynę Grzybowską i klasy 3 – panią Urszulę Szczepocką. Wszyscy świetnie się bawili. Super muzykę wybierali  DJ-je :  Gabriel Rygał i Krzysztof Jazienicki. Każda klasa miała przygotowane na stołach same smakołyki.Na zabawie bawiło się mnóstwo przebierańców: superbohaterów, różnego rodzaju zwierzęta, pielęgniarki, policjanci, strażacy, roboty, ksieżniczki, wróżki.Odbyły się także konkursy. Królem i królową balu zostali: Michał Bucyk i Diminik Kadłubowski – przebrany za dziewczynę.Zabawę przy muzyce przerywały konkursy, min. :
  • na najładniejszy strój – w którym zwyciężyła Jagoda Józak z przedszkola;
  • kto najszybciej usiądzie na balon tak, aby pękł – w tej zabawie zwyciężył Patryk Singh z kl. 6;
  • kto z zawiązanymi oczami narysuje najładniejszego Mikołaja – ten konkurs  również wygrała kl. 6, której reprezentantami byli Kornelia Bucyk i Patryk Sinhg
Wszystkim zwycięzcom konkursów serdecznie gratulujemy.Sala, w której odbyła się zabawa, czyli Świetlica Wiejska w Łukowicach Brzeskich, ozdobiona była karnawałowo, serpentynami  i balonami, co również miało wpływ na świetną zabawę. Tę mozolną pracę wykonali uczniowie klasy 3 i 6 pod opieką pani Uli i pani Justyny.Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok.:)