I edycja ,,Ekonom Spring Games” i I miejsce dla naszych gimnazjalistów

Pierwszy dzień wiosny w ZSE w Brzegu minął przy dobrej zabawie i rywalizacji podczas I edycji Ekonom Spring Games.  W ten nieszablonowy sposób spędzenia „dnia wagarowicza”, w grze pełnej wyzwań i ciekawych zadań, wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści z powiatu brzeskiego.

Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie klasy IIIa w składzie: Gabriela Witkowska, Weronika Nowakowska, Mikołaj Majgier i Filip Widera.

Współpraca w czteroosobowych zespołach rozwijała kreatywność i umiejętność logicznego myślenia oraz dostarczała pozytywnych emocji podczas rozwiązywania zadań o różnorodnej tematyce. Zadania sprawdzały m.in. wiedzę ogólną, możliwości wokalne czy szybkość reakcji, a także sprawność fizyczną na boisku szkolnym i sali gimnastycznej, ćwiczenia na ergometrze wioślarskim oraz celność  podczas strzelania z broni krótkiej i długiej. Szeroki wachlarz tematyczny zadań uatrakcyjniał całą rywalizację i spowodował, że cała czterogodzinna zabawa minęła uczestnikom bardzo szybko, dostarczając dużo pozytywnej energii, a  naszej czteroosobowej grupie  zdobycie I miejsca!

GRATULUJEMY!