Kadra

Dyrektor Gminnego Zespołu Szkół – mgr Grażyna Burska
Wicedyrektor – mgr Grażyna Przymuszała
Wicedyrektor – mgr Joanna Kafel-Szymańska
Koordynator Szkoły Filialnej w Lipkach – mgr Iwona Skrobich
Koordynator Odziału Przeszkolnego w Łukowicach Brzeskich – mgr Monika Malinowska
Koordynator Gminnego Przedszkola Publicznego – mgr Monika Malinowska
Wychowanie przedszkolne – mgr Iwona Piontkowska, mgr Joanna Musiał, mgr Beata Tymków,  Małgorzata Chromik. mgr Anna Fedorowicz. mgr Magdalena Przybył, mgr Grażyna Gąsior, mgr Lidia Bożych, mgr Dorota Bochen, mgr Krystyna Derecka
Nauczanie początkowe i zintegrowane – mgr Aleksandra Kamińska-Niziołek, mgr Anna Wołkowska, mgr Iwona Skrobich, mgr Monika Malinowska, mgr Ewa Kielman, mgr Bogusława Przybylska, mgr Iwona Redka, , mgr Dorota Kołodziej, mgr Halina Macierzyńska, mgr Mariola Czekalska, mgr Anna Jabłońska-Ścibior, mgr Jolanta Letkiewicz, mgr Marzena Kołodziej, mgr Irena Jelonek
Nauczyciel wspomagający:  mgr Ewa Kielman, mgr Jolanta Rudek, mgr Joanna Smutniak, mgr Halina Węgrowska
Pomoc nauczyciela – Aleksandra Janklawska
Język polski – mgr Grażyna Burska, mgr Marta Zając, dr Bartosz Olszewski, mgr Joanna Sajdak, mgr Agnieszka Rudzka-Pękala, mgr Monika Bauk, mgr Monika Klin-Sopala,
Historia – mgr Marzena Łyczak, mgr Małgorzata Baranowska, mgr Grażyna Przymuszała
Język angielski –  mgr Mariola Gancarczyk, mgr Agnieszka Krzywicka, mgr Monika Klin-Sopala, mgr Agnieszka Oliwa, mgr Anna Jabłońska-Ścibior
Język niemiecki – mgr Katarzyna Grygier,
Matematyka –  mgr Joanna Kafel- Szymańska, mgr Agnieszka Góralczyk, dr Wiesława Panek,  mgr Małgorzata Tabian
Przyroda –  mgr Agata Kuziemska, mgr Dorota Kołodziej
Geografia – mgr Małgorzata Heflich, mgr Urszula Kwaśnica
Biologia – mgr Małgorzata Heflich, mgr Urszula Kwaśnica
Fizyka – mgr Joanna Kafel-Szymańska, dr Wiesława Panek
Chemia – mgr Ewa Trzonkowska
Informatyka – mgr Krzysztof Kowalczyk, dr Wiesława Panek, mgr Agata Kuziemska,
Zajęcia plastyczne/artystyczne – mgr Marzena Łyczak, mgr Krzysztof Kowalczyk
Zajęcia techniczne – mgr Ewa Kielman, mgr Agata Kuziemska,dr Zbigniew Olszewski, mgr Krzysztof Kowalczyk
Muzyka – mgr Bernadetta Buczkowska
Wychowanie do życia w rodzinie – mgr Iwona Redka, mgr Iwona Skrobich
Wiedza o społeczeństwie – dr Bartosz Olszewski
Wiedza dla bezpieczeństwa – dr inż. Zbigniew Olszewski
Religia – ks. Janusz Durlik, mgr Zbigniew Borek, mgr Elżbieta Buchwald
Wychowanie fizyczne – mgr Alina Mirowska, mgr Marcin Tabiszewski, mgr Stanisław Bazylewicz, mgr Dariusz Konstanciuk
Świetlica szkolna – mgr Joanna Woźniak, mgr Kornelia Piotrowska
Biblioteka szkolna – mgr Wiesława Kuzior
Pedagog szkolny GSP – mgr Emilia Klimczak,
Pedagog szkolny GG – mgr Anna Kurpiel, mgr Barbara Klein
Administracja i księgowość:
Główna księgowa –  mgr Sabina Nowak
Kierownik gospodarczo-kadrowy – mgr Agata Silarska
Referent ds. księgowości – mgr inż. Bożena Fieszak
Referent administracyjny – Paulina Bruś, mgr Katarzyna Rakocińska
Pomoc ds. administracyjnych – Iwona Bielecka,
Specjalista ds. BHP – mgr Szymon Gancarczyk
Obsługa:
GSP i GG – Leokadia Kiljan, Ewa Kozłowska, Dorota Kuliczkowska, Beata Rudzka, Hanna Kubies, Mieczysław Furtak, Andrzej Witkowski
SF Lipki – Bożena Piszczek, Elżbieta Skóra, Zdzisław Uryga
SF Łukowice Brzeskie – Elżbieta Zakowicz, Jan Lehmann
GPP – Ewa Kubies, Katarzyna Kruczek, Justyna Kuliczkowska, Aneta Szymek,  Aneta Bruś, Aneta Witkowska, Zdzisław Uryga
GPP Oddz. w Brzezinie – Katarzyna Szymaniak
GPP Oddz. w Lipkach – Iwona Soczewicz, mgr inż. Karolina Skiba