Kadra

p.o. Dyrektora Gminnego Zespołu Szkół w Skarbimierzu-Osiedle:
Marta Szewczyk
 
Wicedyrektorzy:
Grażyna Burska
Grażyna Przymuszała
 
Koordynator Szkoły Filialnej w Lipkach:
Iwona Skrobich
 
Koordynator Gminnego Przedszkola Publicznego w Skarbimierzu-Osiedle
i
Oddziału Przedszkolnego w Łukowicach Brzeskich:
Jolanta Letkiewicz
 
 
Wychowanie przedszkolne:
Bożych Lidia
 Chromik Małgorzata
Fedorowicz Anna
Gardas Dominika
Letkiewicz Kamila
Natalia Ozdoba
Podgórska Sandra
Przybył Magdalena
 Tymków Beata
Wołoszyn-Zegan Lidia
 
Edukacja wczesnoszkolna:
Bobrowska Magdalena
Bochen Dorota
Czekalska Mariola
Dańczak Alicja
 Jabłońska-Ścibior Anna
Jelonek Irena
Kołodziej Dorota
Kołodziej Marzena
Letkiewicz Jolanta
Macierzyńska Halina
Malinowska Monika
 Musiał Joanna
 Przybylska Bogusława
Skrobich Iwona
Wołkowska Anna
 
Nauczyciel wspomagający:
Augustyn Małgorzata
Cieślik Anna
Dziembowska Kamila
Gucał Magdalena
Guglas Aleksandra
 Kielman Ewa
Kowalski Roman
Piotrowska Marzena
 Rudek Jolanta
Rykowska Ewelina
Sikora Monika
Sośniak Anna
Toporek Agnieszka
Woźniak Joanna
Żagiel Elżbieta
 
Język polski:
Bauk Monika
Dziembowska Kamila
Kita Lidia
Klin-Sopala Monika
Olszewski Bartosz
Rudzka-Pękala Agnieszka
Sajdak Joanna
 
Historia:
Baranowska Małgorzata
Łyczak Marzena
Przymuszała Grażyna
 
Język angielski:
Jabłońska-Ścibior Anna
Klin-Sopala Monika
Krzywicka Agnieszka
Krzyżak Joanna
Oliwa Agnieszka
 
Język niemiecki:
Katarzyna Grygier
 
Matematyka :
Czerkawski Stanisław
Dańczak Marceli
Góralczyk Agnieszka
Panek Wiesława
 
Przyroda:
Heflich Małgorzata
 Kuziemska Agata
Kołodziej Dorota
 
Geografia:
 Heflich Małgorzata
 
Biologia:
Heflich Małgorzata
Kwaśnica Urszula
 
Fizyka:
Kafel-Szymańska Joanna
Panek Wiesława
 
Chemia:
Trzonkowska Ewa
 
Informatyka:
Kuziemska Agata
 
Plastyka:
Łyczak Marzena
 
Technika:
Kuziemska Agata
Olszewski Zbigniew
 
Muzyka:
Buczkowska Bernadetta
 
Wychowanie do życia w rodzinie :
Skrobich Iwona
 
Wiedza o społeczeństwie:
Olszewski Bartosz
 
Wiedza dla bezpieczeństwa:
Olszewski Zbigniew
 
Religia:
ks. Durlik Janusz
Borek Zbigniew
 Buchwald Elżbieta
 
Wychowanie fizyczne:
Konstanciuk Dariusz
 Mirowska Alina
Pieczykolan Krzysztof
Tabiszewski Marcin
 
Świetlica szkolna:
 Dańczak Alicja
Machowska Katarzyna
Macierzyńska Halina
Ochman Elżbieta
Woźniak Joanna
Zubicki Wojciech
  
Biblioteka szkolna:
 
Pedagog szkolny:
Klein Barbara
 
Psycholog szkolny:
Ferens Krystyna
 
Pomoc nauczyciela:
Grzelczyk Justyna
Kruczek Katarzyna
Kubies Ewa
Kuliczkowska Justyna
Rosińska Ewa
Skiba Karolina
Skóra Elżbieta
Soczewicz Iwona
Szymaniak Katarzyna
Szymek Aneta
 
Administracja i księgowość:
Główna księgowa:
Joanna Ożóg
 
Specjalista ds kadr
Herman Beata
 
Kierownik gospodarczy:
Rakocińska Katarzyna
 
 Pomoc ds. księgowości:
Kiljan Sylwia
 
Pomoc ds. administracyjnych:
Łukasiewicz Agnieszka
Witkowska Anna
 
Specjalista ds. BHP:
Grzegorz Dulko
 
Pracownicy obsługi:
Furtak Mieczysław
Kiljan Leokadia
Kozłowska Ewa
Kruczek Katarzyna
Kubies Hanna
 Kuliczkowska Dorota
Lehmann Jan
Rudzka Beata
Skóra Elżbieta
Szewczyk Krystyna
Uryga Zdzisław
Witkowski Andrzej
Zakowicz Elżbieta