Kadra

Dyrektor Gminnego Zespołu Szkół w Skarbimierzu-Osiedle:
Marta Szewczyk
 
Wicedyrektorzy:
Barbara Klein
Grażyna Przymuszała
 
Koordynator Szkoły Filialnej w Lipkach:
Iwona Skrobich
 
Koordynator Gminnego Przedszkola Publicznego w Skarbimierzu-Osiedle
i
Oddziału Przedszkolnego w Łukowicach Brzeskich:
Jolanta Letkiewicz
 
 
Wychowanie przedszkolne:
Bożych Lidia
 Chromik Małgorzata
Fedorowicz Anna
Gardas Dominika
Letkiewicz Kamila
 Ozdoba Natalia
Podgórska Sandra
Przybył Magdalena
 Tymków Beata
Wołoszyn-Zegan Lidia
 
Edukacja wczesnoszkolna:
Bobrowska Magdalena
Bochen Dorota
Czekalska Mariola
Dańczak Alicja
 Jabłońska-Ścibior Anna
Jelonek Irena
Kołodziej Dorota
Kołodziej Marzena
Letkiewicz Jolanta
Macierzyńska Halina
Malinowska Monika
 Musiał Joanna
 Przybylska Bogusława
Skrobich Iwona
Wołkowska Anna
 
Nauczyciel wspomagający:
Augustyn Małgorzata
Cieślik Anna
Dziembowska Kamila
Gucał Magdalena
Guglas Aleksandra
 Kielman Ewa
Kowalski Roman
Piotrowska Marzena
 Rudek Jolanta
Sikora Monika
Sośniak Anna
Toporek Agnieszka
Woźniak Joanna
Żagiel Elżbieta
 
Język polski:
Bauk Monika
Dziembowska Kamila
Kita Lidia
Klin-Sopala Monika
Olszewski Bartosz
Rudzka-Pękala Agnieszka
Sajdak Joanna
 
Historia:
Baranowska Małgorzata
Łyczak Marzena
Przymuszała Grażyna
 
Język angielski:
Jabłońska-Ścibior Anna
Klin-Sopala Monika
Krzywicka Agnieszka
Krzyżak Joanna
Oliwa Agnieszka
 
Język niemiecki:
Katarzyna Grygier
 
Matematyka :
Czerkawski Stanisław
Dańczak Marceli
Góralczyk Agnieszka
Panek Wiesława
 
Przyroda:
Heflich Małgorzata
 Kuziemska Agata
Kołodziej Dorota
 
Geografia:
 Heflich Małgorzata
 
Biologia:
Heflich Małgorzata
Kwaśnica Urszula
 
Fizyka:
Kafel-Szymańska Joanna
Panek Wiesława
 
Chemia:
Trzonkowska Ewa
 
Informatyka:
Kuziemska Agata
 
Plastyka:
Łyczak Marzena
 
Technika:
Kuziemska Agata
Olszewski Zbigniew
 
Muzyka:
Buczkowska Bernadetta
 
Wychowanie do życia w rodzinie :
Skrobich Iwona
 
Wiedza o społeczeństwie:
Olszewski Bartosz
 
Wiedza dla bezpieczeństwa:
Olszewski Zbigniew
 
Religia:
 Buchwald Elżbieta
ks. Durlik Janusz
 ks. Mazur Jakub
 
Wychowanie fizyczne:
Konstanciuk Dariusz
 Mirowska Alina
Pieczykolan Krzysztof
Tabiszewski Marcin
 
Świetlica szkolna:
 Dańczak Alicja
Machowska Katarzyna
Ochman Elżbieta
Ozdoba Natalia
Toporek Agnieszka
Woźniak Joanna
Zubicki Wojciech
  
Biblioteka szkolna:
Lis Ilona
 
Pedagog szkolny:
Klein Barbara
Kurpiel Anna
 
Psycholog szkolny:
Ferens Krystyna
 
Pomoc nauczyciela:
Grzelczyk Justyna
Kruczek Katarzyna
Kubies Ewa
Kuliczkowska Justyna
Rosińska Ewa
Skiba Karolina
Skóra Elżbieta
Soczewicz Iwona
Szymaniak Katarzyna
Szymek Aneta
 
Administracja i księgowość:
Główna księgowa:
Anna Drozd
 
Specjalista ds kadr:
Herman Beata
 
Kierownik gospodarczy:
Rakocińska Katarzyna
 
 Referent ds. księgowości:
Kiljan Sylwia
 
Sekretarz:
Łukasiewicz Agnieszka
  
Pomoc ds. administracji:
Witkiewicz Anna
 
Specjalista ds. BHP:
Grzegorz Dulko
 
Pracownicy obsługi:
Furtak Mieczysław
Kiljan Leokadia
Kozłowska Ewa
Kruczek Katarzyna
Kubies Hanna
 Kuliczkowska Dorota
Lehmann Jan
Rudzka Beata
Skóra Elżbieta
Szewczyk Krystyna
Uryga Zdzisław
Witkowski Andrzej
Zakowicz Elżbieta