LISTA UCZNIÓW KLAS IV GMINNEGO ZESPOŁU SZKÓŁ W SKARBIMIERZU-OSIEDLE w roku szkolnym 2022/2023

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor Gminnego Zespołu Szkół w Skarbimierzu-Osiedle,ul.Akacjowa 27,49-318 Skarbimierz, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – [email protected], Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą Podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia, Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat / lub w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora (dane przetwarzane są do momentu ustania przetwarzania w celach planowania biznesowego), posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 

Listy uczniów są ostateczne!

Klasa IV A –
wychowawca klasy Dariusz Konstanciuk
1.    Augustyniak Paulina
2.    Banasiuk Kornel
3.    Baran Jakub
4.    Długa Malwina
5.    Grzeszczak Maksymilian
6.    Hawrot Milena
7.    Hofman Jan
8.    Jasnos Zuzanna
9.    Jockel Zofia
10.                    Kilan Wiktoria
11.                   Kita Julia
12.                   Krawczyk Adrian
13.                   Krawczyk Tomasz
14.                   Kunicki Antoni
15.                   Lubczyk Szymon
16.                   Malinowski Arkadiusz
17.                   Mossoń Kacper
18.                   Pabjan Jakub
19.                   Skalski Mikołaj
20.                   Tatarzyńska Weronika
21.                   Wańczycki Karol
22.                   Witkiewicz Kamil
23.                   Ziobrowska Zofia
Klasa IV B –
wychowawca klasy Marcin Tabiszewski
1.    Bałabuch Milena
2.    Bukowy Oskar
3.    Cieślak Krystian
4.    Cieślak Szymon
5.    Dyda Laura
6.    Franc Szymon
7.    Gawlak Marcel
8.    Grębosz Andrzej
9.    Jankowska Pola
10.                   Józwowska Pola
11.                   Kochanowska Julia
12.                   Księżnik Bartosz
13.                   Lewiński Rafał
14.                   Lubczyk Szymon
15.                   Misiec Marcja
16.                   Nahajewski Karol
17.                   Nawrot Dominik
18.                   Okońska Laura
19.                   Pekar Adam
20.                   Piska Kacper
21.                   Prychitko Adam
22.                   Romaniszyn Piotr
23.                   Sadkowska Kinga
24.                   Zdanowicz Krzysztof
Klasa IV C –  
wychowawca klasy Agnieszka Krzywicka
1.    Babiarz Julia
2.    Borowski Kacper
3.    Chmiecik Kacper
4.    Chmielewska Aleksandra
5.    Florek Lena
6.    Głowiak Maja
7.    Hodór Szymon
8.    Jaworska Julia
9.    Kieś Sebastian
10.                   Kieś Seweryn
11.                   Koziarski Miłosz
12.                   Łuniewska Julia
13.                   Marek Mateusz
14.                   Nowak Natalia
15.                   Och Bartłomiej
16.                   Oleszko Sebastian
17.                   Pozorska Laura
18.                   Rangosz-Wojtowicz Natalia
19.                   Skrok Gloria
20.                   Smolińska Kinga
21.                   Stempniewicz Radosław
22.                   Tomczak Jan
23.                   Wodnicka Wiktoria
24.                   Wojcieszczyk Ksawier