Święto Komisji Edukacji Narodowej

14 października b.r. w Naszej szkole odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Komisji Edukacji Narodowej. W tym samym dniu swoje pasowanie na uczniów mieli pierwszoklasiści, którzy wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowali na początek uroczystości program artystyczny. Nasi najmłodsi uczniowie pięknie śpiewali i recytowali, a nawet zatańczyli taniec Zorby. Po występach Pani Dyrektor Grażyna Burska dokonała pasowania, a na koniec każdy z nowych uczniów otrzymał upominki ufundowane przez Gminę Skarbimierz, a także Radę Rodziców Gminnego Zespołu Szkół. Uczniów klas I przygotowały do występów wychowawczynie: Joanna Grabowska, Anna Jabłońska, Bogusława Przybylska, Iwona Redka, Jadwiga Wężyk.

Tuż po pasowaniu rozpoczęła się druga cześć uroczystości – apel i występy uczniów z okazji Dnia Nauczyciela. W humorystycznym przedstawieniu wystąpili uczniowie klas szóstych i piątych. Za całość występów odpowiedzialni byli nauczyciele: Joanna Sajdak , Marzena Łyczak, Monika Bauk i Wojciech Kaszub.

Uroczystość zakończyła część oficjalna w czasie której głos zabrali zaproszeni gości, a Pani Dyrektor złożyła wszystkim nauczycielom życzenia oraz podziękowania za pracę.