Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 r. w klasach I-IV w GSP w Skarbimierzu Osiedle 

W piątek 24.06.2022 r. w sali gimnastycznej GSP w Skarbimierzu Osiedle odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I – IV. Zgromadzonych gości, uczniów, nauczycieli ,rodziców oraz pracowników szkoły przywitała pani wicedyrektor Grażyna Przymuszała i podsumowała miniony rok szkolny, zaznaczając, że był to czas owocnej współpracy wszystkich podmiotów szkoły.
Hasło przewodnie akademii: ,,Coś się kończy, coś się zaczyna” uświadomiło trzecioklasistom, że pierwszy etap kształcenia minął i od  1 września czekają na nich nowe wyzwania edukacyjne w klasie czwartej.
W kolażu słowno-muzycznym absolwenci wspominali chwile spędzone z kolegami, wyrazili wdzięczność wychowawcom oraz nauczycielom.
Program artystyczny przygotowali  wychowawcy klas trzecich.: Monika Malinowska ,Alicja Dańczak, Dorota Kołodziej oraz pan Roman Kowalski.
Spotkanie zakończyło uroczyste wręczenie świadectw z wyróżnieniem uczniom klas czwartych z rąk pani wicedyrektor Grażyny Przymuszały oraz wychowawców klas. Uczniowie klas  I-IV otrzymali nagrody książkowe , dyplomy , listy gratulacyjne , bony upominkowe
Uczniowie z uśmiechem na twarzy i słońcem w sercach przywitali wakacje.
J.S.