Zapraszamy na Drzwi Otwarte on-line w Zespole Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu

Serdecznie zapraszamy kandydatów do klas pierwszych i ich rodziców na spotkania online z nauczycielami i uczniami naszej szkoły.
Drzwi Otwarte odbędą się od 18 – 22 maja, podczas których będzie można uzyskać wszelkie informacje na temat naszej szkoły, porozmawiać z nauczycielami, pedagogiem, doradcą zawodowym, komisją rekrutacyjną i poczuć atmosferę naszej niezwykłej szkoły.
Każdy dzień rozpoczynamy o godzinie 9:00 na profilu społecznościowym FB/ BudowlankaBrzeg.
Od godziny 12.00 -15:00 nauczyciele z poszczególnych kierunków będą dostępni pod telefonem oraz na profilach społecznościowych naszej szkoły.
Harmonogram:
  • 18 maja – technik pojazdów samochodowych
  • 19 maja – szkoła branżowa
  • 20 maja – technik renowacji i elementów architektury
  • 21 maja – technik logistyk
  • 22 maja – technik budownictwa.
W godzinach popołudniowych nasi uczniowie oraz absolwenci podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami, informacjami, które będą Wam pomocne przy wyborze szkoły. Pokażemy Wam nasze pracownie, budynek oraz kilka faktów związanych z życiem społeczności szkolnej.
Jeśli chcesz dowiedzieć się jak: wygląda nauczanie w ZSB im.Ks.JIIP w Brzegu, jakie przedmioty będą na kierunkach, jak będzie przebiegać proces rekrutacji, jak połączyć pracę z nauką (szkoła branżowa), wyjechać na Erasmusa+, jak wyglądają nasze pracownie, spotkaj się z nami on -line przez:
Facebook: BudowlankaBrzeg
 
Messengera szkoły: BudowlankaBrzeg
Instagram: zsbwbrzegu
Zadzwoń: 77 416 25 07 /w. 106
Zapraszamy! Kierunek „Kamienna”
Wydarzenie objęte patronatem TVP3 Opole, „Panoramy Powiatu” portalu www.brzeg24.pl  oraz Radia „Park”
Nauczyciele i Uczniowie ZSB w Brzegu